Наші партнери

Наші партнери

Компанія «OK CITY» вдячна своїм партнерам, кожен з яких є світовим лідером у своїй галузі, за оперативну підтримку, безперебійне постачання і відповідальність.
Dell — американська компанія, заснована в 1984. Dell розробляє, виробляє, продає та обслуговує широкий набір моделей персональних комп’ютерів, серверів, пристроїв зберігання даних, мережевого устаткування та іншого апаратного забезпечення.

Компанія Fujitsu – японська компанія-лідер ринку інформаційних і комунікаційних технологій (ICT), що пропонує повний спектр технологічних продуктів, рішень і послуг.

Huawei – провідний світовий постачальник інфокомунікаційних рішень, який досяг високих результатів в розробці телекомунікаційних мереж, термінальних рішень і систем хмарних обчислень.

Компанія American Power Conversion Corp. (APC) була заснована в 1981 році і сьогодні є провідним світовим виробником систем захисту електроживлення. Компанія має, мабуть, найдовший список нагород в своїй галузі.

Avaya — американська компанія, яка постачає комунікаційні рішення, що дозволяють операторам зв’язку, сервісу-провайдерам і корпоративним користувачам підтримувати послуги, пов’язані з передачею голосу, даних і відео, для своїх замовників і співробітників.

Корпорація Hewlett-Packard (HP) була заснована в 1939 році і є однією з найбільших компаній у сфері інформаційних технологій. HP займається виробництвом серверів, оргтехніки, комп’ютерів, мережевого обладнання та систем зберігання даних.

Cisco Systems — американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації.

IBM — американська електронна корпорація, один із найбільших світових виробників усіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж.

Juniper Networks – американська компанія, виробник телекомунікаційного устаткування, переважно для інтернет-провайдерів, корпорацій і державного сектора. Заснована Pradeep Sindhu в 1996 році.

Liebert Corporation – світовий виробник систем електроживлення, прецизійного охолодження і управління інфраструктурою для мейнфреймів, серверних стійок і систем критичних процесів.

Корпорація Microsoft була заснована в 1975 році і до цього дня залишається однією з найбільших компаній з виробництва програмного забезпечення.

Zyxel — крупная международная компания со штаб-квартирой на Тайване, известный производитель сетевого оборудования для среднего и малого бизнеса, промышленных предприятий и дома.

Lenovo Group Limited — китайська транснаціональна компанія, виробник, ПК, ноутбуків, мобільних телефонів та іншої сучасної електроніки.

Legrand SA — французька компанія, виробник продукції електротехнічного призначеня. Заснована у 1860 році. Головний офіс розташовується в Ліможі.

Panasonic Corporation — найбільший японський і один з провідних світових виробників побутової електроніки і електронного устаткування.

Epson — один з найбільших виробників принтерів і картриджів до них, також випускає відеопроєктори, годинники, промислове обладнання та електронні компоненти.

Xerox Corporation – американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів.

Canon – транснаціональна компанія, що займається виробництвом пристроїв для обробки і друку зображень, а також розробкою рішень в області інформаційних технологій і телемовлення.