Наші клієнти

Наші клієнти

Компанія «OK CITY» успішно співпрацює як з підприємствами малого і середнього бізнесу, так і з великими територіально розподіленими компаніями в різних галузях, серед них:
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) — український комерційний банк, заснований у грудні 1991, з головним офісом у Києві. Входить до десятки найбільших банків України. Діяльність банку зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ нараховує 160 точок продажів, банк обслуговує 1,5 млн приватних та більше 20 тисяч корпоративних клієнтів.

COMFY — перший омніканальний рітейлер побутової техніки та електроніки в Україні, лідер за ефективністю в галузі. Станом на лютий 2020 року мережа нараховує 92 сучасних магазина нового формату. COMFY.UA входить у топ-3 кращих онлайн-гравців ринку.

Компанія «АТБ-маркет» була заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів «АТБ». За чверть століття підприємство виросло у найбільшу роздрібну мережу національного масштабу. Сьогодні торгівельна мережа «АТБ» налічує понад 1000 магазинів в 256 населених пунктах 22 областей України та продовжує демонструвати найвищі темпи зростання.

Публічне акціонерне товариство «Центренерго» є одним з найбільших сучасних підприємств електроенергетичної галузі країни і єдиною в Україні державною енергогенеруючою компанією, що має вагомі конкурентні переваги та значний потенціал розвитку.

Історія розвитку компанії сягає 1994 року й відзначається надзвичайною динамікою – від першого орендованого складу до провідної мережі товарів для краси, здоров’я та сім’ї №1 в Україні. Сьогодні понад 1 млн українців є постійними клієнтами торгової мережі “КОСМО”, географія присутності якої поширюється на 27 міст у 12 областях України.

Починаючи з жовтня 2005 року, Райффайзен Банк Аваль є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», Австрія. Банк пропонує широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг, якими користуються понад 2,5 млн клієнтів.

ПАТ “Ідея Банк” прийшов на зміну ПАТ “Плюс Банк”, що працює на ринку України вже 25 років. Він входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп – Getin Holding SA, Республіка Польща.

SPORTMASTER – міжнародна багатоцільова група компаній, що спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі товарів для спорту, туризму і активного відпочинку категорій: спортивний одяг, взуття, інвентар. SPORTMASTER входить в топ-10 світових роздрібних спортивних мереж. Супермаркети роздрібної мережі розташовані в усіх регіональних центрах країни.